Pazartesi, Temmuz 1, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıClemta: ABD ve Küresel Pazara Genişleyen Girişimciler için Hepsi Bir Arada Platform

Clemta: ABD ve Küresel Pazara Genişleyen Girişimciler için Hepsi Bir Arada Platform

ABD’de yerleşik küresel girişimciler için tek durak noktası olan Clemta, kullanıcı deneyimini geliştirmeyi ve uluslararası erişimini genişletmeyi amaçlayan önemli güncellemeleri duyurdu. İç Gelir Servisi (IRS) tarafından tanınan Sertifikalı Kabul Acentesi artık Arapça olarak mevcuttur ve MENA bölgesindeki girişimcilere hizmet vermektedir.

Hepsi bir arada bir platform olan Clemta, bir işletmeyi küresel olarak başlatmayı ve yönetmeyi basitleştiren eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunar. Girişimciler, kolaylaştırılmış şirket oluşumunun yanı sıra vergi beyannamesi, muhasebe, ticari marka tescili ve şirket yapılandırmasından yararlanır. Clemta, iş operasyonlarının verimli olmasını sağlayarak geleneksel olarak bu görevlerle ilişkilendirilen karmaşıklığı ve maliyeti azaltır.

2023’te ABD’de 5,5 milyon yeni işletme kuruldu

Ticaret Enstitüsüne göre, geçen yıl Amerika’da 5,5 milyon işletme kuruldu. Bu çerçevede Clemta, artan popülaritesini ve kapsamlı hizmetlerinin etkinliğini yansıtarak geçen yıl müşteri sayısında yüzde 433’lük bir artış gördü.

“Clemta, girişimcilerin küresel sahnede başarılı olmalarına yardımcı olmak için inovasyonun ön saflarında yer almayı hedefliyor. Amacımız sadece ABD’de bir şirket kurmayı kolaylaştırmak değil, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki girişimcilerin işlerini büyütmeleri ve yönetmeleri için altyapı sağlamaktır. Sürekli gelişen teknolojimiz ve genişleyen hizmet yelpazemizle uluslararası iş dünyasında özellikle küçük işletmeler için yeni standartlar belirlemeyi hedefliyoruz.” dedi Clemta CEO’su M. İlayda Şencan.

Daha fazla bilgi için: M. İlayda Şencan (CEO) – info@clemta.com

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar