Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıEmlakDeneyimli Endüstri Uzmanları Yeni Bir Emlak Firması Kuruyor

Deneyimli Endüstri Uzmanları Yeni Bir Emlak Firması Kuruyor

BAE’de gayrimenkul ve ticaret endüstrilerindeki gaziler tarafından inşa edilen Svarn Developments’ın tümü, BAE’nin hızlı tempolu emlak piyasasının geleceğine beş yıllık uzmanlık kazandırmaya yöneliktir.

Svarn, Dubai South, Majan ve Dubai Maritime City gibi önemli ve gelecek yerlere yatırım yapmak için yarım milyar dirhemin üzerinde bir taahhütle pazara giriyor. Svarn, konut sakinlerine ve topluluklarına öncelik veren mülkler inşa ederek, tasarım ve inşaatın sınırlarını zorlamayı – verimlilik ve sorumlu kalkınmaya odaklanarak – öngörüyor.

Araştırmalar, Orta Doğu emlak piyasasının toplam değerinin Suudi Arabistan ile bir önceki yıla göre 1,38 trilyon dolardan yükseldiğini ve ardından BAE’nin yaklaşmakta olan projelerden aslan payını aldığını gösteriyor. Halihazırda planlanan veya yapım aşamasında olan gayrimenkul projelerinin 1,68 Trilyon dolarlık değerlemesine sahip olan Orta Doğu’nun gayrimenkul sektörünün 2024’teki büyüme potansiyeli konusunda iyimser.

Svarn, sektöre katkılarıyla tanınan kıdemli bir mühendis olan Ramesh Aswani’nin mirasını onurlandırıyor. Vizyonu ve uzmanlığı, toplulukları şekillendiren ve yaşam tarzlarını zenginleştiren temeli attı.

“Bölgenin tanık olduğu dalgalanma göz önüne alındığında, 2024 için Orta Doğu emlak piyasasının büyüme beklentilerine güveniyoruz. Geniş tecrübemiz ve köklü endüstri anlayışımız, hem gayrimenkul hem de ticaret sektörlerinde onlarca yıllık başarı ile desteklenmektedir. Bu, konut sakinleri ve yatırımcılar için olağanüstü değer sağlayacak geniş yaşam ve yüksek kaliteli yüzeyler sağlayan küratörlüğünde yaşam alanları başlatmamızı sağlar. Svarn Developments Yönetim Kurulu Başkanı Aswani, ”Felsefemiz, üstlendiğimiz her projede Orta Doğu’nun ilerlemesinin ruhunu yansıttığımız için dürüstlük, yaratıcılık ve merhamete dayanıyor ” dedi.

50 yılı aşkın liderlik tecrübesine sahip kurucular tarafından desteklenen Svarn Developments, Orta Doğu’nun gayrimenkul gelişiminde önemli bir rol oynamıştır. Önemli toplulukların altyapısına katkıda bulundular ve şirketin liderliği, Nad Al Sheba 1’deki Milenyum Mülkleri, Görkemli Manzaralar ve ultra lüks villalar gibi büyük projelerin ve köklü toplulukların ayrılmaz bir parçası oldu. Dubai portföyleri ayrıca Warsan’da gelişen konut dairelerini de içeriyor. Bu köklü projeler, şirketin BAE’deki gelecekteki gayrimenkul mükemmelliğine olan mirasının ve sarsılmaz bağlılığının bir kanıtı olarak duruyor.

“Svarn’ın ahlakının kalbinde, yerleşik refah, rahatlık ve toplum refahına kararlı bir bağlılık yatıyor. Svarn, detaylara gösterilen ilgiye öncelik verir ve bir seferde belirli sayıda projeyi üstlenmeyi tercih ederek, her projenin üstün sonuçlar elde etmek için özel çaba ve titiz özen göstermesini sağlar, ”diyor Svarn Developments Direktörü Naresh Odhrani.

“İleriye baktığımızda Svarn, inovasyona, kaliteye ve topluma olan bağlılığıyla gayrimenkulün geleceğini şekillendirmeye devam etmeye hazırlanıyor. Şirket büyüme ve genişleme yolculuğuna çıkarken, yatırımcıları, ortakları ve paydaşları, yaşamları zenginleştiren ve gelecek nesillere ilham veren canlı, sürdürülebilir topluluklar oluşturmak için bizimle el ele vermeye davet ediyoruz ”dedi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar