Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporDjokovic, Kalabalığa Fransa Açık'tan Geç Geç Şov'a Geçmesini Sağlamasıyla Kredi Veriyor

Djokovic, Kalabalığa Fransa Açık’tan Geç Geç Şov’a Geçmesini Sağlamasıyla Kredi Veriyor

Novak Cokoviç, Pazar sabahının erken saatlerinde sona eren üçüncü tur gerilim filminde Lorenzo Musetti’nin elindeki üzüntüden kaçınmasına yardım ettiği için Fransa Açık kalabalığından bir destek dalgasına itibar etti.

Bir numaralı dünya, irade gücü ve dayanıklılığı ile ünlüdür, ancak italyan rakibi 4-1 / 2 saatlik maçta iki set bir öne geçtiğinde şampiyonluk savunmasının titrek bir zeminde olduğunu kabul etmiştir.

“Sahada başım gerçekten beladaydı ve gerçekten harika bir tenis oynuyordu. Gerçekten ne yapacağımı bilmiyordum, “dedi 37 yaşındaki.

“İki elinden de bir sürü top geri alıyordu, her iki köşeden de kazananlar. Her topu sahadan aşağı koşturmak iyidir. Onu üçüncü sette ve dördüncünün başında oynamak pek iyi hissettirmedi.

“(Kalabalık) adımı söylemeye başladı ve yeni bir irade ve enerji dalgası hissettim. O itmeye gerçekten ihtiyacım vardı, o enerjiye gerçekten ihtiyacım vardı.

“O andan itibaren farklı bir oyuncu olduğumu düşünüyorum. Ve sanırım o andan itibaren maçın geri kalanında muhtemelen sadece bir maç kaybettim. O dalgaya binerken uçuyordum.”

Yenilgi, Sırp’ın rekor kıran 25. Grand Slam kupası arayışını sona erdirecek ve bu ayın sonunda Musetti’nin vatandaşı Jannik Sinner’a bir numaralı sıralamayı kaybetmesine neden olacaktı.

Djokoviç, organizatörler akşam programına başka bir yarışma daha ekledikten ve maçının tamamlanmasını Fransa Açık’ta şimdiye kadarki en son bitiş olan sabah 3: 06’ya (0106 GMT) ittikten sonra şikayette bulunmuş olabilir.

Üç kez Fransa Açık şampiyonu, bunun yerine beş setlik yarışmanın kalitesine odaklanmayı tercih etti.

“İçine girmek istemiyorum. Fikirlerim var ama bugün bu maçta konuşacak harika şeyler olduğunu düşünüyorum “dedi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar