Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEDubai: Kavşaklar için Bir Sanat Fikriniz Var mı? Nakit Ödül Kazanma Şansı...

Dubai: Kavşaklar için Bir Sanat Fikriniz Var mı? Nakit Ödül Kazanma Şansı için Şimdi Gönderin

BAE merkezli sanatçıların dikkatine: İşte Dubai’deki çalışmalarınızı sergileme şansı. Emirlik Salı günü kentin kavşaklarında kullanılacak sanat eserleri için açık bir çağrı yaptığını duyurdu.

Dubai Kültürü — Dubai Belediyesi ve Yollar ve Ulaşım Otoritesi (RTA) ile ortaklaşa – tüm Emirlik ve BAE merkezli sanatçıları, tasarımcıları ve mimarları, farklı sanat enstalasyonları için yenilikçi fikirler ve öneriler sunmaya davet etti.

Bu enstalasyonlar, yerel sanat uygulamalarının Dubai’nin kentsel peyzajı ve doğal manzaralarıyla nasıl uyum sağladığını göstermeyi amaçlayan bir girişimle emirliğin büyük kavşaklarında kurulacak.

Nasıl katılırım

Dubai Kültürü, son başvuru tarihi olarak 11 Temmuz ile 11 Haziran Salı günü başvuruları kabul etmeye başladı.

Bir grup uzman ve sanatçı başvuruları inceleyecek ve uygun projeleri seçecektir.

Kazananlar, seçilen lokasyonlardaki tasarım, hammadde, üretim ve uygulama maliyetlerini kapsayan her proje için nakit ödül alacaklardır.

Açık çağrıya katılmak isteyen sanatçılar ve reklam öğeleri başvuru formunu alabilir ve tüm ayrıntıları buradan görüntüleyebilir: https://dubaiculture.gov.ae/en/events/Roundabout-Open-Call-24

Gereksinimler

Açık çağrı, Dubai’nin sokaklarını, mahallelerini ve kamusal alanlarını turistik ve kültürel bir destinasyona dönüştürmek için enstalasyon sanat eserlerini yürütme Otoritesi tarafından başlatılan bir dizi sanat komisyonunun bir parçasıdır.

Proje aynı zamanda, insan merkezli gelişim yoluyla sakinlerin yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlayan Dubai 2040 Kentsel Master Planı ile de uyumlu.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar