Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEDubai: Takside Bir Şeyleri Unuttuğunuzda Ne Yapmalısınız

Dubai: Takside Bir Şeyleri Unuttuğunuzda Ne Yapmalısınız

Arkadaşlarınızla parti yapmak gibi Dubai’nin gece hayatı sahnesinin tadını çıkarmak, çantanızı, cüzdanınızı veya telefonunuzu takside unuttuğunuzu fark edene kadar eğlence ve oyunlardır. Bu olduğunda ne yaparsın?

Dubai, dünyanın en güvenli şehirlerinden biri olmaktan gurur duyuyor. İşte takside bir şeyi unuttuğunuzda yapabileceğiniz kolay adımlar.

1. RTA müşteri hizmetlerini arayın

Öğenizi çevrimiçi rezerve edilmiş bir Hala taksisinde kaybettiyseniz, 800 9090 numaralı telefondan RTA Çağrı Merkezini arayabilir ve seyahatinizin saati ve tarihi, teslim alma / bırakma yeri ve rezervasyon numarası gibi seyahat bilgilerinizi verebilirsiniz.

Taksiyi Careem üzerinden rezerve ettiyseniz, uygulamanın müşteri hizmetlerine de başvurabilir ve buna göre bir rapor hazırlayabilirsiniz.

2. E-posta yoluyla bir rapor gönderin

Değerli eşyanızın hala taksinin arka koltuğunda oturduğunu fark ettikten sonra, telefon görüşmesi yapmak yeterli değil gibi görünebilir. Ayrıca şu adrese bir e-posta gönderebilirsiniz ask@rta.ae , seyahat ayrıntılarınızı sağlamak.

3. Bunu RTA uygulamasında bildirin

RTA uygulamasını indirdiğinizde kaybolan öğenizi bildirmek ve izlemek kolaydır. Sadece şu basit adımları izlemelisiniz:

Sağ üst bölümdeki simgeyi seçin, Menüden “geri bildirim” i seçin, “Kayıp ve Bulundu” yu seçin, Öğenin açıklamasını gönderin, Yolculuğun yerleri, tarihi ve saati dahil olmak üzere yolculuk ayrıntılarınızı gönderin ve yolculuk makbuzu
Beş adımı tamamladıktan sonra, öğenizin durumunu rta’dan bir metinden takip edebilirsiniz.

4. Bir RTA istasyonunu ziyaret edin

Şahsen rapor vermenin sizi daha iyi hissettireceğini düşünüyorsanız, herhangi bir RTA istasyonunu ziyaret edin. Dubai metrosu ve otobüs istasyonlarının belirlenmiş bir RTA görevlisi vardır. Olayı sorumlu kişiye bildirebilir ve bir rapor hazırlamanıza yardımcı olurlar.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar