Cumartesi, Haziran 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaKültür & SanatModaFajr Al-Sabah, 'Çirkin Gerçek' Koleksiyonunu Fashion Factor Sezon 8'de Tanıttı

Fajr Al-Sabah, ‘Çirkin Gerçek’ Koleksiyonunu Fashion Factor Sezon 8’de Tanıttı

Filipinler’de Kuveytli bir baba ve Mısırlı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve Filipinli annesi (Cristina Dolas Ayento) tarafından büyütülen ödüllü moda tasarımcısı Fajr Al-Sabah, yakın zamanda sona eren Fashion Factor sezon 8’de ‘Çirkin Gerçek’ koleksiyonunu tanıttı.

Teması ’Modaya Aşık’ olan Fashion Factor’un sekizinci baskısı, dünyanın dört bir yanından tasarımcılar için ideal bir platform sağladı.

Fecr-i Sabah markasının özelliği, çağdaş cazibeyi alçakgönüllülük sanatıyla örmekte yatmaktadır.

Koleksiyon, kültürel zenginliğin ve zamansız Kuveyt şıklığının bir kutlamasıydı. Her parça benzersiz bir zarafet yayıyordu, tasarımcının ustalığının ve modaya olan amansız bağlılığının bir kanıtıydı, bu sadece trendlere meydan okumakla kalmadı, aynı zamanda çağdaş tarzın sürekli gelişen tuvalinde heyecan verici bir iz bıraktı.

BAE operasyonları ve uluslararası genişleme ile ilgili bir soruya Fajr, “Kıyafetlerimiz çevrimiçi olarak sipariş edilebilir ve şu anda Gündem’deki showroom’dan perakende satış yapıyoruz. Ortaklarımızla işbirliği yaptıktan sonra Dubai Mall’da bir mağazamız olmasını ve bunu uluslararası alanda genişletmeyi planlıyoruz.”

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar