Salı, Temmuz 2, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDünyaİngiltere Başbakanı Sunak Şafakta Robotlar Arasında Oy Peşinde

İngiltere Başbakanı Sunak Şafakta Robotlar Arasında Oy Peşinde

İngiltere seçimlerini kazanma yarışında kötü bir şekilde geride kalan Başbakan Rishi Sunak, Salı günü bir perakende dağıtım merkezindeki robotlar ve personel arasında oy avına çıktı ve sabah 5’ten önceki günün ilk kampanya durağını başlattı. .

Altı haftalık bir kampanya sırasında ülkeyi geçerken sık sık bitkin görünen Sunak, Perşembe günkü oylamadan önceki sondan bir önceki kampanya gününe Londra’nın kuzeyindeki Luton’daki geniş bir Okado deposunda robotların teslimat için eşya seçmesini izleyerek başladı.

Daha sonra, bir fincan çay için çalışanlarla tanışmadan önce, İngiltere’nin en başarılı teknoloji işletmelerinden biri olan Ocado’nun sahip olduğu depoda salata malzemelerini toplamaya yardımcı olmak için yüksek görüşlü bir ceket giydi.

Daha sonra, büyük bir süpermarkette çalışanlarla tanışmadan önce gazetecilere kahvaltı almak için Mcdonald’s’ta sıraya girdiğinde bir otoyol servis istasyonundaki insanları şaşırttı.

Beklenenden birkaç ay önce seçim çağrısında bulunduğunda partisinde ve ülkede birçok kişiyi şok eden Sunak, seçmenlerden ve gazetecilerden ülkenin neden daha iyi durumda olmadığına dair sorularla karşı karşıya kalarak zorlu bir kampanyaya katlandı.

Tarafından soruldu BBC sabah televizyonu Ülkenin önde gelen anketörüyle seçimi kazanma şansının olmadığı konusunda hemfikir olup olmadığı.

Muhtemelen İngiltere’nin bir sonraki başbakanı olan Starmer, futbol sahalarında, süpermarketlerde ve doktor ameliyatlarında seçmenlerle buluşarak, genellikle aynı temel mesaja bağlı kalarak daha geleneksel bir seçim kampanyasından keyif aldı.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar