Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporKriketIPL 2024: Fraser-Mcgurk Dünya Kupası Küçümsemesinden Omuz Silkiyor

IPL 2024: Fraser-Mcgurk Dünya Kupası Küçümsemesinden Omuz Silkiyor

Vuruş hissi Jake Fraser-McGurk, Hindistan Premier Ligi’ndeki (IPL) ışıltılı formuna rağmen henüz bir yer kazanmadığını hissettiğini söyleyerek Avustralya’nın T20 Dünya Kupası kadrosundan çıkarılmasını silkti.

Fraser-McGurk, Delhi Başkentleri için yedi maçta 309 koşuyu 235.87’lik bir grev oranıyla patlattı ve uzmanlardan ve eski oyunculardan seçimini talep etmelerini istedi, ancak önümüzdeki ay ABD ve Karayipler’deki turnuvayı kaçıracak.

22 yaşındaki Viktorya Dönemi “Willow Talk” podcast’ine “Bakmanın iki yolu var” dedi.

T20 enternasyonallerinde kapaksız olan Fraser-McGurk, “Buna bakabilirsiniz, ‘Davamı kanıtlamak için yaptığım şey bu’ ve sonra da ‘Bakın, bir buçuk ay önce resimde bile değildim'” dedi.

“Beni gerçekten çok fazla rahatsız etmedi çünkü bu pozisyonda değildim…. sanki bunu haketmişim gibi hissediyorum.

“Dünya Kupası kriketi IPL ve franchise kriketinden çok farklı.”

Bazı Avustralyalı kriket yazarları, Fraser-mcgurk’un ihmalinden yakındı çünkü 15 kişilik kadrodaki pek çok kişi zindelik veya form sorunlarıyla mücadele ediyor.

Ancak genç vurucu, David Warner’ın – “üç formatta şimdiye kadarki en iyi açıcımız” – Travis Head ve kaptan Mitchell Marsh’ın övündüğü bir üst sıraya sığmanın zor olduğunu söyledi.

“Kendimi gerçekten beş ya da altıda vuruş yaparken göremiyorum çünkü orada Timmy David, Cam Green ve bu tür adamlarla oldukça iyi durumdayız. Ben de böyle düşünüyorum “diye ekledi.

Fraser-McGurk, Güney Avustralya’da yerli kriket oynadığından ve Adelaide havaalanı yakınlarında uçaklar tepeden uçtuğunda titreyecek bir evde yaşadığından beri uzun bir yol kat etti.

Delhi takım arkadaşı Warner’ın onu kanatlarının altına aldığını, yani “büyük konaklarda” akşam yemeği yediğini ve Ferrari’nin iyi bağlantılı açılışla gezintiye çıktığını söyledi.

“Ben ve Davey keyifli bir yolculuk yapıyoruz. Bu tür şeyleri seviyorum “dedi.

“Onu burada (Hindistan’da) herkes tanıyor.”

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar