Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıKanıtlanmış 360, Leandra Meintjes'in Yeni Ceo Olarak Tanıtımını Duyurdu

Kanıtlanmış 360, Leandra Meintjes’in Yeni Ceo Olarak Tanıtımını Duyurdu

Suudi Arabistan’da tam entegre bir pazarlama danışmanlığı şirketi olan PROVEN 360, bugün Leandra Meintjes’in PROVEN 360’ta ceo’ya terfi ettiğini duyurdu. Stratejik bir lider olarak olağanüstü katkısı yeniliği teşvik edecek ve yüksek performanslı bir ekip oluşturacaktır.

CEO olarak yeni görevinde Meintjes, KANITLANMIŞ 360’ı ağ oluşturma ve müşteri edinme yoluyla sürekli başarı ve büyümeye yönlendirecek. Şirketin vizyonu ve değerleriyle uyumlu stratejik girişimler oluşturmaktan ve yürütmekten sorumlu olacaktır.

“Meintjes, son dört yılda olağanüstü liderlik nitelikleri sergiledi ve şirketimizin bölgedeki büyüme yörüngesini yönlendirmede önemli katkılarda bulundu. KANITLANMIŞ 360’ın cmo’su ve kanıtlanmış tüm Arabistan markalarımız olarak yaptığı çalışmalardan gurur duyuyoruz, çünkü pazarlama zekasıyla iş ayak izimizi önemli ölçüde genişletti. PROVEN Arabia’nın CEO’su ve kurucu ortağı Zaid Al Mashari, ”PROVEN 360’ın yeni CEO’su olarak, işini daha da genişleteceğinden ve endüstrilerdeki müşterilere üstün pazarlama hizmetlerini garanti edeceğinden eminiz ” dedi.

Meintjes, KANITLANMIŞ, kanıtlanmış Danışmanlık ve kanıtlanmış Çözüm için pazarlama girişimlerini yönlendirmek üzere 2020’de KANITLANMIŞ Arabistan’a katıldı. 2022’de sadece iki ekip üyesiyle PROVEN 360 piyasaya sürüldü. Son iki yılda Leandra, ekibi şu anda 20 müşteriden oluşan bir portföyü yöneten 18 çalışana başarıyla genişletti. Ayrıca Meintjes, kanıtlanmış Çözüm markasının bölgede lider bir teknoloji şirketine dönüştürülmesinde önemli bir rol oynadı.

Terfisi hakkında yorum yapan Meintjes, “PROVEN 360’ın CEO’su olarak yeni görevime adım attığımda, ekibimizi yeni başarı ve genişleme zirvelerine taşımaktan heyecan duyuyorum. Birlikte, bölgedeki müşterilerimiz için yenilik yapmaya, ilham vermeye ve olağanüstü sonuçlar sunmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki yolculuk ve pazarlama dünyasında anlamlı bir fark yaratma fırsatı için heyecanlıyım. Başarı sadece hayatınızda başardıklarınızla ilgili değildir; Başkalarına ne yapmaları için ilham verdiğinizle ilgilidir.”

PROVEN 360, farklı sektörlerdeki markalar için kapsamlı bir pazarlama çözümleri sağlayıcısıdır. İçerik oluşturma, dijital reklamlar, sosyal medya etkileşimi, marka kimliği, grafik tasarım, metin yazarlığı ve daha fazlasını içeren stratejik pazarlama hizmetleri sunmak için en yeni dijital araçları kullanır. Şirket, müşterilerinin güçlü bir marka varlığı oluşturmasına ve tüm pazarlama girişimlerinde uçtan uca destek sağlamasına yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Leandra, yeni rolüne ek olarak, KANITLANMIŞ Danışmanlık, kanıtlanmış Çözüm, KANITLANMIŞ Gerçeklik, KANITLANMIŞ Robotik, kanıtlanmış ve AEMACO’YU içeren KANITLANMIŞ Arabistan’da pazarlama müdürü (CMO) olarak görevini sürdürecek. BAE ve Suudi Arabistan’ın yanı sıra Katar ve Bahreyn’de yeni büyüme fırsatlarından yararlanmaya özel bir vurgu yaparak şirketin bölgedeki varlığını güçlendirmeye kendini adamıştır.

Daha fazla bilgi için lütfen adresini ziyaret edinhttps://proven-360.com /.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar