Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporKüresel Yıldızlar Dubai Premier Padel P1 Turnuvasında Yarışacak

Küresel Yıldızlar Dubai Premier Padel P1 Turnuvasında Yarışacak

Dubai Premier Padel P1 turnuvası, açılış etkinliği için biletlemenin ilk aşamasını başlattı ve organizatörler, uluslararası gösterinin hem Dubai için hem de sporun bölgesel ve uluslararası alanda devam eden büyümesi için nasıl bir miras oluşturacağına dair ekonomik ve toplum odaklı bir vizyon ortaya koydu.

BAE Padel Derneği (UAEPA), Ekonomi ve Turizm Bakanlığı (DET), Dubai Spor Konseyi (DSC), Premier Padel ve Dubai merkezli Gallop Global arasında çok yıllı bir ev sahipliği anlaşmasının ardından emirlik, dünyanın tek resmi profesyonel padel turunun ilk etkinliğine ev sahipliği yapacak. 3-10 Kasım tarihleri arasında Dubai Duty Free Tenis Stadyumu’nda amaca yönelik altı kortta.

UAEPA Başkanı Şeyh Saeed bin Maktoum bin Juma Al Maktoum, ”Dubai Premier Padel P1’in lansmanı, BAE’de hızla popüler hale gelen spor için tarihi bir dönüm noktasıdır” dedi.

“Bu, bu canlı emirlikte bu sporun büyümesini beslemeye olan bağlılığımızın bir kanıtıdır ve Dubai Ekonomik Gündemi D33’ün şehri önde gelen spor etkinlikleri için küresel bir merkez ve dünyanın önde gelen şehri olarak kurma vizyonuyla mükemmel bir uyum içindedir. yaşamak, çalış ve ziyaret et.”

Dubai Premier Padel P1, beş kıtada 18 ülkeyi ziyaret eden 25 turnuva sezonunun bir parçasıdır. Arturo Coello, Ariana Sanchez Fallada, Juan Lebron, Alejandro Galan, Agustin Tapia, Franco Stupaczuk, Beatriz Gonzalez ve Delfina Brea’nın beğenileri, erkek ve kadın eşleşmeleri için ayrı formatlara sahip 320 kişilik bir alan arasında yer alacak.

Her iki kategori için de birikmiş ödül havuzu 470.000 Euro’dur (1,89 milyon Dhl’dir). Fernando Belasteguin bu sezon sonunda emekli olacağı için, BAE’deki resmi bir etkinlikte yarışan padel tarihinin en iyi oyuncusunu yakalamak için son şansı da yakalayacak.

Bir hafta sürecek turnuvanın biletleri şu anda satışta PlatinumList.net , 60 Dh’den başlayan fiyatlarla ve 1 Temmuz’a kadar yüzde 20 Erken Kuş indirimi ile taraftarlar Tribün biletlerini sadece 48 Dh’den satın alabilirler.

Sporun dünya yönetim organı dünya çapında 25 milyon kişinin padel oynadığını tahmin ederken, Uluslararası Padel Federasyonu Araştırma ve Veri Analizi Departmanı BAE’nin 320’den fazla padel tesisine ve 950’den fazla sahaya ev sahipliği yaptığını söyledi.

Padel ayrıca BAE’de tahmini 250.000 hayrana ev sahipliği yapıyor ve sosyal medyada yaklaşık 500.000 takipçiye sahip.

Dubai Premier Padel P1 Turnuva Direktörü ve Gallop Global CEO’su Ivan Modia şunları söyledi: “Açılış turnuvamız için ilk bilet grubunun piyasaya sürülmesiyle bu, yılda bir haftanın çok ötesine uzanan bir vizyonun açılış kilometre taşıdır. Dubai Premier Padel P1 sadece seçkin bir padel etkinliği değil; hem spor hem de şehir için bir miras oluşturacak yıl boyunca sürecek bir projedir. Padel’in Emirates’te zaten çok popüler olduğunu biliyoruz ve padel’i okullara almayı, yerel kulüplerden amatörlere profesyonelliğe giden bir yol sağlamayı, UAEPA’NIN sporu yerel ve ulusal düzeyde organik olarak büyütmesini ve çok daha fazlasını içeren son derece iddialı planlarımız var.”

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar