Çarşamba, Haziran 26, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaTakviyelerPatria: Brezilya'ya Orta Doğu Köprüsü

Patria: Brezilya’ya Orta Doğu Köprüsü

Patria, kilit dirençli sektörlerde 35 yılı aşkın uzmanlık tecrübesine sahip lider bir alternatif yatırım firmasıdır. Firma, yıllar içinde kökleri Brezilya’ya dayanan ve Latin Amerika pazarlarına odaklanan dinamik pazarlarda gezindi.

“Başarı reçetemiz, müşterilerimiz için son derece çeşitlendirilmiş ve kişiye özel yatırım fırsatları yaratmak için derin sektör uzmanlığını yerinde yerel bilgiyle birleştiriyor. Tarım, enerji ve enerji, sağlık, lojistik ve taşımacılık ile müşterilere pazar döngüleri boyunca benzersiz bilgiler sağlayabileceğimiz dijital ve teknoloji hizmetleri konusunda uzmanız. Patria’nın Orta Doğu Başkanı Michael Majdalany, ”Faaliyet gösterdiğimiz topluluklar için olumlu bir miras oluştururken, tutarlı ve çekici getirilerle zaman içinde kanıtlanmış bir yaklaşımdır” diye açıklıyor.

Patria’nın başlattığı ilk Orta Doğu ilişkisi, 1997’de Özel Sermaye Fonuna yatırım yapan Egemen bir Varlık Fonu ile oldu. Bölgesel Egemen Servet ve Emeklilik Fonlarının çoğu, Patria’ya Latin Amerika’daki yatırım maruziyetlerinin yönetimini emanet ettikçe, bölge onlar için önem kazandı. Bu, Patria’nın Ocak 2016’da Dubai’deki ikonik Kapı Binası Dıfc’de BAE’deki yerel ofisini açmasına yol açtı.

“Buradan, KİK’E odaklanarak tüm Orta Doğu’yu ve birkaç Orta Asya ülkesini kapsıyoruz. Pazarın ve yatırımcıların ihtiyaçlarını anlayan yerel bir varlığa sahip olmak bizim için anahtardır. Modelimiz her zaman yerel varlığa ve bağlantılara sahip olmaktır ”diyor Majdalany.

“Ayrıca Ücretli Yol platformumuz için bitüm veya Tarımsal Girdi Dağıtım şirketimiz için gübreler gibi hammaddelerin alınmasını da araştırıyoruz. Bölgesel büyüme beklentisi, Suudi Yatırımlar Bakanlığı ile ilgili pazarlarımızdaki yatırım fırsatlarını araştırmayı kabul ettiğimiz bir Mutabakat Zaptı imzalamamızın kanıtladığı gibi zorlayıcı “diyor Majdalany.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar