Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıTally Solutions, ‘Msme Onurları'nın Dördüncü Baskısı için Adaylığı Açtı

Tally Solutions, ‘Msme Onurları’nın Dördüncü Baskısı için Adaylığı Açtı

Önde gelen bir uluslararası işletme yönetimi yazılımı sağlayıcısı olan Tally Solutions, MSME Onurlarının dördüncü baskısı için adaylıklar açıyor. Amiral gemisi yıllık mülk olan MSME Honours, coğrafyalar arasında MSME ekosistemine kayda değer katkılarda bulunan tomurcuklanan işletmeleri ve girişimcileri tanımayı amaçlamaktadır.

Dördüncü baskıda, MENA bölgesinde beş kategoride 1.000 işletmenin kendilerini aday göstermesi bekleniyor. Kazananlar, 27 Haziran’da kutlanacak olan Uluslararası MSME Günü’nde kutlanacak. MENA bölgesine ek olarak, girişim Hindistan, Bangladeş, Nepal ve Kenya gibi diğer bölgelerden de katılımı davet edecek. Bu ödüller, taban düzeyindeki en iyi uygulamalarını vurgulayarak MSME’LERİN çeşitliliğini ve olumlu etkisini vurgulayacak ve kutlayacaktır. Bu yıl MENA bölgesindeki MSME Ödülleri, Business Maestro, Wonder Women, e-Preneur Icon, NewGen Icon ve Tech Transformer dahil olmak üzere beş kategoride kutlanacak.

Tally Solutions Orta Doğu Genel Müdürü Vikas Panchal, bu girişimde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Boyutları, coğrafyaları ve endüstrileri ne olursa olsun olağanüstü MSME hikayelerini sergilemeye adanmış ‘MSME Onurları’nın dördüncü baskısının lansmanını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu girişim, bu işletmelerin özveri ve katkılarını onurlandırma yolumuzdur. ‘MSME Onurları’ aracılığıyla, daha fazla msme’yi yenilikçi fikirleriyle öne çıkmaya ve MENA bölgesindeki kadın girişimciler de dahil olmak üzere başkalarına ilham vermeye teşvik etmek istiyoruz.”

Tally Solutions’ın cmo’su Jayati Singh şunları söyledi: “MSME Onurları’nın dördüncü baskısının lansmanını duyurmaktan heyecan duyuyoruz ve büyüklük, coğrafya veya işletme türünden bağımsız olarak dikkate değer MSME hikayeleri ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Yıllar boyunca, MSME ekonomisini artırmak için çeşitli çabalar sarf ettik. Bu girişim, bu işletmelerin amansız çabalarını ve katkılarını kutlamak, inovasyon ve büyüme hikayelerini hiper-yerel düzeyde aydınlatmak ve hikayelerini başkaları için ilham kaynağı olarak paylaşmak için gösterdiğimiz mütevazı çabamızdır. Hindistan, BAE, Suudi Arabistan, Bangladeş, Nepal, Endonezya ve batı Afrika’daki tüm baskılarda 400’e yakın kazananı kutladık ve bu yıl da daha fazla katılım konusunda iyimseriz.”

Adaylık başvuruları, teknoloji, MSME alanı ve medya alanından uzmanlardan oluşan saygın bir panel tarafından değerlendirilecektir. Bu ödül, çeşitli şehirlerden, sektörlerden ve genellikle gözden kaçan ancak ekonomiyi yönlendiren etkili bireylerin tanınmasını ve kutlanmasını sağlayarak kapsayıcılığı amaçlamaktadır.

İşletmeler veya bu tür işletmeleri tanıyan kişiler bağlantı yoluyla aday gösterebilirler: https://tallysolutions.com/mena/msme-honours / 31 Mayıs’a kadar.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar