Cumartesi, Haziran 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıİşletmeZoho, Kik'te Ayak İzini Genişletme Yolunda

Zoho, Kik’te Ayak İzini Genişletme Yolunda

Hızla büyüyen bir Hintli kurumsal yazılım firması olan Zoho Corporation, BAE ve Suudi Arabistan’a milyonlarca dolar yatırım yapma kararının, şirketin bölgeye olan uzun vadeli bağlılığının ve stratejik büyüme hedeflerinin altını çizdiğini söyledi.

Zoho Corporation’ın CEO’su Sridhar Vembu, gcc’deki iki kilit pazar olan BAE ve Suudi Arabistan’ın Zoho gibi teknoloji şirketlerinin ayak izlerini genişletmeleri ve çeşitli sektörlerdeki çeşitli işletmelerle etkileşime girmeleri için muazzam fırsatlar sunduğunu söylüyor.

Zoho, son zamanlarda yerel verilerin Krallığın coğrafi sınırları içinde saklanmasını sağlamak için Suudi Arabistan’daki ilk iki Orta Doğu veri merkezini açtığını söyledi.

Khaleej Times’a konuşan ve aynı zamanda 1 milyar dolarlık ciro şirketinin kurucu ortağı olan Vembu, gelişen bir teknoloji ekosistemi ve artan dijital dönüşüm iştahıyla KİK ülkelerindeki işletmelerin verimliliği artırmak için giderek bulut tabanlı çözümlere yöneldiğini söyledi. ve yenilik. “Zoho’nun kapsamlı yazılım ürünleri paketi, çok çeşitli endüstrilere ve dikeylere hitap ederek, bu pazarların sunduğu fırsatlardan yararlanmak için iyi bir konuma sahip olmasını sağlıyor” dedi.

Suudi Vizyonu 2030’a katkıda bulunan Zoho Corp., toplamda yaklaşık 500 milyon SAR yatırım yapıyor. BAE’de Zoho, 100 milyon Dh’ye yatırım yapmayı taahhüt etti. Bölgesel operasyonları için bir merkez olarak hizmet vermek üzere Dubai’de özel bir ofis kurdu. Zoho’nun Kuzey Amerika’daki operasyonlarını denetleyen Ali Shabdar, şirketin yerel işletmeler ve devlet kurumlarıyla stratejik ortaklıklar kurarak finans gibi kilit sektörlere nüfuz etmesini sağladığını söyledi.

Zoho, BAE’deki işletmelerin benzersiz gereksinimlerini karşılayan özel çözümler sunarak pazarda güçlü bir dayanak oluşturmayı başardı” dedi.

1996’daki kuruluşundan bu yana hiçbir zaman dış sermaye biriktirmeyen önyüklemeli bir şirket olan Zoho’s, önümüzdeki 10 yılı kapsayan inovasyon boru hattı için planlara sahip ve derin teknolojilere yatırım yapıyor. Zoho, finanstan pazarlamaya ve ik’ya kadar çeşitli işlevlerde 55’ten fazla iş uygulaması paketi ile 150’den fazla ülkede 700.000’den fazla işletmeyi desteklemektedir

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar