Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporGolfBhatnager, Dutta Tommy Fleetwood Academy Gençler Madalya Serisi Finallerinde En İyi İlgili...

Bhatnager, Dutta Tommy Fleetwood Academy Gençler Madalya Serisi Finallerinde En İyi İlgili Bölümler

Jumeirah Golf Estates, 2023-24 sezonu için St James’s Place’de David Gardner’ın son Tommy Fleetwood Academy Junior Madalya Serisine ev sahipliği yaptı.

Etkinlik, BAE’nin dört bir yanından 56 gencin katıldığı Yangın parkurunun dokuzuncu cephesinde gerçekleşti.

Yarışma, çeşitli beceri seviyelerine ve tee işaretleyicilerine hitap eden yedi kategoriden oluşuyordu.

Bunlar, dört farklı tişört marköründen net kazananları içeriyordu: İmza Tişörtleri, İleri Tişörtler, TFA Junior Tişörtler ve her yeşilden 100-150 yarda mesafeleri kapsayan yeni tanıtılan St James’s Place (SJP) Tişörtler.

Ek olarak, etkinlikte genel kız şampiyonu kategorileri, hem Forvet hem de imza Tee’lerinden brüt kazananlar ve SJP ve TFA Tee’lerinden en iyi net performans yer aldı. Etkinlik, TFA Profesyoneli Joe O’Connor tarafından tamamlanan the Pro’s Challenge on the 2nd hole ve Hole 14’teki en yakın Pin yarışması gibi ilgi çekici etkinliklerle daha da zenginleştirildi.

SJP kategorisinde Sophiya Bhatnager, brüt puanı +1 olan üç vuruşla kazandı ve ikinci sırada yer aldı Toby Gardner (+4). Frankie Fleetwood, +4’lük bir skorla geri sayımda kaybederek üçüncü sırada yer alırken, Hana Hubner dördüncü sırayı aldı. Celina Bhatnager +6 puanla kategorideki en iyi kızı kazandı.

TFA kategorisinde Ansh Dutta, bölümü +5 puanla kazandı ve ikinci sırada Andrew Puthoor’a (+8) karşı üç vuruşla zafer kazandı. William Hubner +9 puanla üçüncü olurken, Riccardo Rocha dördüncü oldu. Victoria Rushika kategorideki en iyi kızı kazandı.

İleri Tee bölümünde Tarık Çalık, Ved Somaiya’ya (-3) karşı iki vuruşla kazanmak için Net -5 (Brüt -1) şut attı. Arjun Koduru -1 puanla üçüncü, Eugenio Galeppini ise -1 puanla dördüncü oldu. Ishika Kaul, bölümdeki en iyi kızı +7 puanla kazandı.

İmza Tees kategorisinde Kabir Mishra net -1 puanla kazandı. Ethan Alan eşitlikle ikinci oldu. Üçüncü sırada Samarbir Koçar +3, Alexander Sales ise +4 ile dördüncü oldu.

Brüt genel kazanan kategorisinde Andrew Sverdlov, Forvet Tişörtlerinden -1 brüt vurdu. Alexander Rushika, İmza Tees’in brüt bölümünü +1 puanla kazandı.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar