Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıİşletmeBAE'de Yeni Üretken Aı Multimodal Platformu Başlatıldı

BAE’de Yeni Üretken Aı Multimodal Platformu Başlatıldı

BAE merkezli öncü bir yapay genel zeka (AGI) şirketi olan QX Lab AI, Üretken AI platformu Ask qx’in gelişmiş bir sürümü olan Ask QX pro’nun lansmanını duyurdu.

QX Lab AI kimliği BAE’deki ilk multimodal AI şirketi ve temel ürünü canlı olan tek şirket.

Metinden metne yeteneklere odaklanan Ask qx’in başarısına dayanan Ask QX PRO, çok çeşitli çok modlu özellikler sunar. Bunlar arasında gelişmiş metinden resme oluşturma, görüntüden metne dönüştürme, kapsamlı belge analizi ve gelişmiş metinden koda işlevsellik bulunur. Bu farklı yetenekleri bir araya getiren Ask QX PRO, kullanıcılara çeşitli uygulamalar için güçlü ve çok yönlü bir araç sunar.

QX Lab AI’nın Kurucu Ortağı ve Strateji Direktörü Arjun Prasad, “Burada BAE’de geliştirilen Ask QX pro’yu dünyaya tanıtmaktan heyecan duyuyoruz. Ülkenin yapay zekayı benimsemeye yönelik öncü yaklaşımı, üretken yapay zeka platformumuzun gelişmesi için benzersiz bir ortam sağlıyor. Burada lansman kararımız, BAE’nin yapay zekayı benimsemedeki vizyoner adımlarının ve platformumuz için ideal bir fırlatma rampası görevi gören dijital anlayışlı topluluğunun bir kanıtıdır. Ülkenin sorumlu yapay zeka dağıtımına öncülük etme ve küresel dijital inovasyonu teşvik etme taahhüdümüzle uyumumuz, ilerlemeye olan bağlılığımızın altını çiziyor. BAE’nin amansız teknolojik ilerleme arayışından ve dinamik ekosisteminden yararlanarak, Ask QX pro’yu sergilemeye ve onu Üretken yapay zekanın gelişen manzarasını şekillendirmede dönüştürücü bir güç olarak konumlandırmaya hazırız.”

QX Lab AI, bir önyükleme başlangıcından teknoloji endüstrisinde önde gelen bir oyuncuya dönüştü. Şirket bir sonraki büyüme aşamasına girerken, yatırımcıları BAE’DEN küresel aşamaya doğru genişledikçe, inovasyonu teşvik ederek ve dünya çapındaki endüstrileri dönüştürerek yolculuğuna katılmaya davet ediyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar