Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceKartik Aaryan En Zorlu Film 'Chandu Şampiyonu' Hakkında Konuşuyor

Kartik Aaryan En Zorlu Film ‘Chandu Şampiyonu’ Hakkında Konuşuyor

Chandu Şampiyonu filminin vizyona girmesi için hazırlanan Hintli aktör KartikAaryan, filmdeki karakteriyle gerçekten bir bağ hissettiğini söylüyor.

Chandu Şampiyonu , Hindistan’ın Paralimpik altın şampiyonu Murlikant Petkar’ın hikayesine dayanıyor.

Ani’ye şöyle dedi: “Bu [film] Murlikant Petkar’ın hikayesine dayanıyor. Tüm yaşam yolculuğunu gösterir. Bu hikaye bir spor filminden daha fazlası. Çok ilham verici bir hikaye ve bunu yapmak için çok çalışmak gerekiyordu.”

33 Yaşındaki oyuncu, memleketi Gwalior’daki Kabir Khan yönetmenliğinin fragmanını açıkladı.

Oyuncu, filmi kendisi için bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu şöyle açıkladı: “Filmin fragmanını Gwalior’da başlatmak harika bir deneyimdi. Seyircilerden aldığım yanıt çok etkileyiciydi. Babam da çok duygusaldı. Bu çok ilişkilendirilebilir bir hikaye ve birçok insana hayallerini gerçekleştirmeleri için ilham veriyor. Bu tüm hayalperestlerin hikayesi. Ve hayal ettiğim yerden, Chandu Champion fragmanının orada başlatılması gerektiğini düşündüm. Farklı bir deneyimdi ve hepimiz bunu sevdik.”

Khan ile çalışma deneyiminden bahseden Aaryan, “Bu kariyerimin en zor filmi. Bundan daha zor bir rol olacağını sanmıyorum. Hikayenin gidişatından dolayı, tam adaleti sağlamak için çok baskı altındaydım. Her şeyi sıfırdan öğrendim. Hiçbir filmde boks ya da dangal güreşi yapmayı hiç düşünmemiştim. Derin sudan da çok korkuyordum. Bu yüzden derin suda yüzmek ve profesyonel boksörlerle boks yapmak benim için çok büyük bir şeydi.”

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar