Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıEndüstri Liderleri Uaerg Yemek Servisi Forumunda Toplanacak ve Görüntüler Retailme Gıda iş...

Endüstri Liderleri Uaerg Yemek Servisi Forumunda Toplanacak ve Görüntüler Retailme Gıda iş forumu

Gelişen gıda endüstrisinin liderleri ve vizyonerleri, 6 Haziran’da Dubai’deki JW Marriott Hotel Marina’da düzenlenecek olan yaklaşan UAERG Yemek Servisi Forumu ve IMAGES RetailME Gıda İş Forumu’na başkanlık edecek.

Mena’nın yemek servisi (HoReCa) ve yiyecek ve market perakendeciliği için öncü bilgi paylaşım platformları olmaya hazırlanan forumlar, bu endüstrilerdeki yaygın zorlukları ve fırsatları ele alacak. Etkinlikler, 400’den fazla katılımcının katılımı ve 200’den fazla şirketin temsili ile 100’den fazla konuşmacı tarafından yürütülen 20’den fazla konferans oturumuna ev sahipliği yapacak.

Grandiose, Nesto, Choithrams, Careem, Cenomi Retail, Al Raya Süpermarketleri, Talabat Mart, Papa Jones, Manuel Süpermarket, Costa Coffee’den diğer tanınmış yemek servisi ve gıda perakende şirketlerinin temsilcileri de dahil olmak üzere kilit konuşmacılar, sağlıklı alışkanlıklarla gelişme, gıda tüketiminin dijital olarak bozulması, eko-dostça uygulamalar ve bitki bazlı gıda alternatifleri. İmalat, perakende teknoloji yenilikleri ve yapay zeka dahil olmak üzere gıda endüstrisinin çeşitli sektörlerinden seçkin oyuncular, daha geniş gıda iş ortamındaki önemli büyümeyi vurgulayacaktır.

Images Group başkanı Amitabh Taneja, forumların yeni trendleri keşfetmede ve gıda endüstrisinin zorluklarının üstesinden gelmede öncü olacağını öngörerek şunları söyledi: “UAERG Yemek Servisi Forumu ve IMAGES RetailME Gıda İş Forumu, profesyonellerin gıda işini büyütmek için bir araya gelip işbirliği yapmaları için bir platform sunuyor. Kik’te gıda tüketimindeki artış ve sürekli değişen yaşam tarzı modeli gibi yaygın sorunlar ele alınacaktır. Forumlar ayrıca bölgedeki gıda ve market pazarının geleceğini şekillendiren en son trendleri, zorlukları ve yenilikleri tartışacak. Uzun vadede bu platformu küresel olarak genişletmeyi planlıyoruz.”

BAE gıda pazarı da 2024’te 38,29 milyar ABD Doları beklenen gelirle önemli bir büyümeye tanık oluyor Statista.com , bir dijital pazar istihbarat sağlayıcısı. Benzer şekilde Mordor İstihbaratı, ülkenin yemek servisi (HoReCa) pazarının 2024’te 19,98 milyar ABD dolarına ulaşacağını bildirdi.

Forumlar ayrıca Ortadoğu’da ilk kez düzenlenecek olan Food Service Awards 2024 ve Golden Spoon Awards kapsamındaki şirketlerin başarılarını da kutlayacak. Ödüller çeşitli kategoriler altında ödüllendirilecek, gelecekte daha fazla katılımcıyı teşvik edecek ve sonuç olarak daha büyük gıda endüstrisinin gelişimine katkıda bulunacaktır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar