Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıSp Jain Global'in Lisans Programları %100 Yerleştirme Başarısı Elde Ediyor; Avustralya En...

Sp Jain Global’in Lisans Programları %100 Yerleştirme Başarısı Elde Ediyor; Avustralya En İyi Hedef Olarak Ortaya Çıkıyor

SP Jain Küresel Yönetim Okulu (SP Jain Global), 2023 mezuniyet sınıfı için dikkate değer bir yüzde 100 yerleştirme oranına ulaşan Veri Bilimi Lisansı (BDS) programı ve İşletme Lisansı (BBA) ile lisans programlarının başarısını duyurdu. mezunlarının yüzde 60’ı.

BDS programı, ortalama 82.955 AUD maaş ve sunulan en yüksek maaşın 126.200 aud’ye ulaşmasıyla dikkate değer bir başarıya tanık oldu. Dikkate değer işe alımcılar arasında Woolworths Group, TPG Telecom, Greenstone Financials, Rassure, Resonate Solutions ve diğerleri gibi kuruluşlar bulunmaktadır. Ayrıca öğrenciler, Pharmasea, TAT Capital, Delicat Fashion, Metaworld, Jio Digital, Elevated Play Philippines, Inc. gibi kuruluşlarda dünya çapında imrenilen stajlar sağladılar., Cenevre’nin Başkenti Pte (Singapur), TalentEase ve St Trinity, diğerleri arasında.

BDS 23 mezunu olan Prakruti Makwana yolculuğuna şöyle yansıyor: “BDS programı sadece teknik becerilerimi geliştirmekle kalmadı, aynı zamanda beni çok yönlü bir profesyonel haline getirdi. Fakülte ve profesyonel hazırlık ekibi, sahte röportajlar, çalıştaylar ve gerçek dünya projeleri aracılığıyla özel destek sağladı ve mezuniyet sonrası TPG Telecom’da tam zamanlı bir pozisyon elde etmedeki başarıma doğrudan katkıda bulunan pratik bilgiler sundu.”

Benzer şekilde, BBA mezunları ortalama maaşlar açısından kayda değer bir başarıya tanık oldular ve rakamlar ortalama 65.000 AUD civarındaydı. Finans, pazarlama ve iş geliştirme gibi çeşitli alanlarda mezunlar, Ernst & Young, Deloitte, Dell Technologies, Emirates, Frost & Sullivan, Grant Thornton, JPMorgan, Walsh Bay Partners, Uber, Samsung, NSW Hükümeti ve Pricewaterhouse Coopers gibi kuruluşlarda pozisyonlarını güvence altına aldı.

SP Jain Global’in lisans programları hakkında daha fazla bilgi için adresini ziyaret edin.www.spjain.ae .

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar