Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıİşletmeRadisson Ortadoğu'da Genişleme Planını Çiziyor

Radisson Ortadoğu’da Genişleme Planını Çiziyor

2024 yılında küresel iş seyahati harcamalarının 1,5 trilyon dolara ulaşması beklenirken, Radisson Hotel Group artan talebi karşılamaya hazırlanıyor.

“2024’te, Orta Doğu ve Afrika’daki (MEA) çeşitli ülkelerde planlanan 13 yeni otel açılışıyla dönüm noktası bir yıl öngörüyoruz. Radisson Hotel Group’un MEA & SEAP Coo’su Tim Cordon, ”Bu devam eden büyüme, küresel konaklama endüstrisinde lider olma misyonumuzu ilerletirken inovasyona, sürdürülebilirliğe ve üstün konuk deneyimlerine olan bağlılığımızın altını çiziyor” dedi.

Radisson, 2023 yılında Mea’da 22 otele imza atarak bölgesel portföye 3.800’den fazla oda ekledi. “Mea’daki genişlememiz, odaklanmış bir çeşitlendirme stratejisi tarafından yönlendirildi. Portföyümüzü, büyük şehir merkezlerindeki kentsel otellerden benzersiz safari localarına kadar çeşitli mülk türlerini kapsayacak şekilde genişleterek, daha çeşitli konuk tercihlerine ve pazar taleplerine hitap edebildik ”dedi.

Mea’daki büyüme, şirketin yalnızca 2023 yılında uluslararası portföyüne 30.000’den fazla anahtarı dahil ettiği Radisson’un küresel stratejisinin bir parçasıdır. Cordon, ”Bu başarı, dönüşüm planımızın 2018’de başlamasından bu yana işimizde yaklaşık yüzde 50’lik bir artışı temsil ediyor” dedi.

Suudi Arabistan, Radisson’un genişleme stratejisinin önemli bir bileşenidir ve grup yakın zamanda Riyad’da bir mülk açmıştır. Suudi Arabistan için bu yıl sekiz yeni otel planlanıyor. “Radisson Hotel Group’un Suudi Arabistan’daki stratejik genişlemesi, birincil ve ikincil şehirlerdeki önemli gelişmelerin yol açtığı markayı, krallığın misafirperverlik ve turizm sektörünün modernleşmesinde lider olarak konumlandırıyor. Çabaları Riyad, Cidde ve Kutsal Mekke ve Medine Şehirlerinin yanı sıra kültürel açıdan zengin ikincil şehirlere yoğunlaştırarak Radisson, Suudi Arabistan’ın 2030 yılına kadar 150 milyon ziyaretçiyi ağırlama hedefini destekliyor ”dedi.

Artan sayıda bin yıllık ve Z Kuşağı gezgini ile Radisson, esnek katyonların artan popülaritesine uyum sağlamak ve işi boş zamanla harmanlamak için stratejisini değiştiriyor. “Bu, mülklerimizde yüksek hızlı internetin ve çok yönlü çalışma alanlarının tanıtılmasını da içeriyor ve konukların manzara değişikliğinin tadını çıkarırken üretkenliği korumalarını sağlıyor. Radisson, mülklerimizi genç gezginlerin akıcı yaşam tarzlarına uygun bir şekilde yaşayabilecekleri, çalışabilecekleri ve oynayabilecekleri alanlara dönüştürerek, seyahatleri sırasında mesleki sorumlulukları boş zaman etkinlikleriyle dengelemek isteyenler için tercih edilen bir seçenek olarak konumlandırıyor ”dedi.

Radisson Hotel Group, 2050 yılına kadar Net Sıfır olmayı hedefliyor. “1989’da tanımladığımız ilk çevre politikamızla, 2050 yılına kadar Net Sıfır emisyon elde etme hedefimiz, bilimsel temelli yakın vadeli hedefler ve bir dizi stratejik girişim ile destekleniyor. Sera gazı emisyonlarımızı 2030 yılına kadar yüzde 46 azaltmayı hedefliyoruz”dedi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar