Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlence'Genshin Impact' 4.8 Beta, Yeni Sınırlı Bölge, Beş Yıldızlı Karakter Ortaya Koyuyor

‘Genshin Impact’ 4.8 Beta, Yeni Sınırlı Bölge, Beş Yıldızlı Karakter Ortaya Koyuyor

Genshin Impact 4.8 güncellemesi için en son beta sızıntıları, yakında piyasaya sürülecek heyecan verici sınırlı bir bölgeyi açıkladı. Oyun için yapılan her güncelleme, canlı sunuculara ulaşmadan önce altı haftalık bir beta aşamasından geçer ve bu sırada yeni bölgeler, karakterler ve hikayeler gibi yaklaşan içerikler ortaya çıkar.

Genshin Impact‘in sosyal medya kanalları, merakla beklenen beş yıldızlı bir karakterin geldiğini şimdiden doğruladı: Fontaine’den ünlü bir parfümcü olan Emilie. Resmi açıklamasına göre Emilie beş yıldızlı bir Dendro kullanıcısı olacak. Sıçrama sanatı silah türünü belirtmese de, bir direk kullanması yaygın olarak bekleniyor.

Genshin Impact, Ay Yeni Yılı’nı kutlayan Fener Ayini Festivali’nin en belirgin olduğu birkaç yıllık etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Hayranların bir diğer favorisi de, büyük bir yeni bölgenin piyasaya sürülmesinden önce gelen yaz temalı etkinlik. Bu etkinlik, güncelleme süresince oyunda kalan geçici bir alanı tanıtır.

Yeni bölgede birkaç küçük adanın eşlik ettiği bir ana ada bulunuyor. Birincil ada, muhtemelen 4.8sürümünde olayın odak noktası olarak hizmet edecek bir yapıya sahiptir. Bu binanın mimari tarzı Fontaine’ninkine çok benziyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar